Agencja Roial

„Kiedy w 2017 otwierałem Roial wiedziałem jaki to ma być biznes: skupiony na Kliencie, jasno określający i definiujący cele współpracy, szybko reagujący na zmiany w dynamicznym świecie e-marketingu. Myślę, że to się udało.” – Kamil Sztubecki, CEO.

Rynek marketingowy jest bardzo konkurencyjny. Agencje zaciekle walczą o Klienta. Nie ma się co dziwić – bariera wejścia nie jest duża – wystarczy kilka komputerów, dostęp do Internetu, a sporo wiedzy teoretycznej można znaleźć w sieci. To wszystko sprawia, że aby zaistnieć w tak nasyconym środowisku trzeba się wyróżniać.

Dlatego w Roial wyznaczamy własne standardy, które chcemy komunikować do potencjalnych Klientów i w których upatrujemy naszych przewag konkurencyjnych.

DEDYKOWANY PROJECT MANAGER

W ramach współpracy otrzymujesz dedykowanego Project Managera, który będzie zarządzał całością procesu wdrożeniowego po Naszej stronie. Nasi Project Managerowie to doświadczeni praktycy e-marketingu, z minimum 5-letnim doświadczeniem oraz szerokim spektrum wiedzy marketingowej.

ZESPÓŁ SPECJALISTÓW

Do pracy nad Twoim projektem oddelegowujemy zespół specjalistów, który odpowiada za optymalizację i efektywność poszczególnych kanałów dotarcia. Za Managerem Twojego projektu stoją Specjaliści SEO / SEM / FB Ads / Allegro Ads / Komunikacji Social / UX / Market Place / Analityki, dobrani w zależności od założonego MEDIAMIXU i potrzeb.

KOMPLEKSOWOŚĆ

Twoja strategia sprzedaży to jeden, spójny byt, który optymalizujemy w sposób ciągły. Wiemy, że nadrzędnym celem jest wzrost sprzedaży i to na niej koncentrujemy wspólne wysiłki. Dzięki kilkuosobowemu zespołowi na projekcie, masz pewność, że posiadamy wszystkie niezbędne kompetencje do realizacji skutecznej i kompleksowej sprzedaży online.

DOŚWIADCZENIE

W skład naszego zespołu wchodzą doświadczeni marketerzy z minimum kilkuletnim stażem w pracy z e-commerce. Gwarantujemy Ci opiekę Project Managera z min. 5-letnim doświadczeniem. Specjaliści współpracujący z nim przy projekcie to Seniorzy lub zestaw Senior + Junior.

ZEWNĘTRZNY DZIAŁ MARKETINGU

Skutecznego e-marketingu nie da się prowadzić w pojedynkę. Różnorodność i szybka ewolucja narzędzi marketingowych sprawia, że musisz polegać na wąskich specjalizacjach. Dzięki Nam możesz zapomnieć o budowie zespołu marketingowego! Możemy być Twoim zew. marketingiem lub wystarczy 1 osoba po Twojej stronie do koordynacji całego procesu, którym po naszej stronie zarządzać będzie Project Manager.

ELASTYCZNOŚĆ

Nasz Project Manager zarządza kompleksowo wybranymi kanałami sprzedaży, co pozwala na alokację budżetów i lepsze ich wykorzystanie. Dzięki płaskiej strukturze wewnątrz dedykowanego zespołu, zmiany w strategii zachodzą szybko i adekwatnie do potrzeb, a Ty nie musisz martwić się czy Twój budżet wykorzystywany jest optymalnie.

NARZĘDZIA

SurferSEO, PriceShape, Screamming Frog, Ahrefs, SEMbot, SoTrender, ASPS – to tylko część z narzędzi, z których korzystamy na potrzeby realizacji usług dla Ciebie. Łączny koszt zestawu narzędzi, które wykorzystujemy  to ok. 14 tyś. zł – Ty dostajesz z nich samo mięso i to w ramach naszego wynagrodzenia.

TRANSPARENTNOŚĆ

W ramach współpracy przygotowujemy przejrzysty Marketing Plan, oparty o podstawowe parametry Twojego biznesu. Dzięki temu stale jesteś na bieżąco z egzekucją poszczególnych zadań i celów. Wspólnie dobieramy cele i w przejrzysty sposób raportujemy ich realizację. Wszystko po to, żeby w ostateczny rozrachunku dać Ci wartość dodaną – zwiększenie sprzedaży i rentowności Twojego biznesu.

PRZEJRZYSTE RAPORTY

Na potrzeby raportowania wyników wykorzystujemy rozbudowany system Whatagraph, który pozwala integrować dane z różnych systemów reklamowych i analitycznych. Dzięki temu generowanie raportów nie jest tak czasochłonne, nasi specjaliści mają więcej czasu na optymalizację i poprawę wyników sprzedażowych, a Ty otrzymujesz ładnie podane i czytelne raporty.

INNOWACYJNOŚĆ

Stale pracujemy nad poprawą świadczonych usług. Szkolimy się, rozwijamy, testujemy nowe narzędzia i pomysły. Nasi Klienci są beneficjentami tego procesu. Do ich strategii implementujemy te rozwiązania, które wypadły pomyślnie w fazie testów. Dzięki temu nie musisz stale być on-top z wiedzą marketingową – odrobimy tę lekcję za Ciebie.

CEO / Project Manager

Kamil Sztubecki

Project Manager

Michał Jarmołowicz

Social Manager

Kasia Michalik

Account Manager

Justyna Rusiniak

SEO Manager

Adrian Tokarski

SEO Specialist

Daniel Badowski

SoMe SPECIALIST

Katarzyna Musiał

SEM Specialist

Dorota Wróbel

Full Stack Developer

Kamil Lisiewicz

Full Stack Developer

Piotr Stefaniak

Junior SEM Specialist

Marta Ćwilińska

Performance Specialist

Piotr Zwierz

Marketing Internetowy

Gabriela Majewska

Copywriter

Magdalena Strupiechowska

Junior Community Specialist

Michał Kolarczyk

Junior Community Specialist

Agata Adamkiewicz

Agencja interaktywna Roial wyróżnia się idealnym podejściem do potrzeb Klienta. Bardzo dobra znajomość rynku nieruchomości i umiejętność skutecznego pozyskiwania jakościowych leadów przyczyniła się do rozbudowy portfela Klientów naszej firmy. Doceniając profesjonalizm agencji rekomendujemy współpracę z Roial jako z rzetelnym, zaangażowanym i doświadczonym partnerem.

Aleksandra Woszczyk Specjalista ds. marketingu

Moovin Interiors

Moovin Interiors

Praca z Roial przebiega w dobrej atmosferze, ale o to nie trudno, jeśli za wysiłkiem idą wyniki. Zespół dedykowany do projektu wykazuje się dużym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Chłopaków z Roial należy również pochwalić za kompetencje miękkie – na nasze uwagi i prośby reagują sprawnie i z entuzjazmem, są pomocni także w innych aspektach e-marketingu, chociażby interpretacji danych Google Analytics. Z dużym przekonaniem mogę polecić agencję Roial innym podmiotom, szukającym doświadczonego i skutecznego partnera e-marketingowego.

Jarosław Szot E-commerce Manager

Monnari Trade S.A

Monnari Trade S.A

Serdecznie dziękujemy firmie Roial za owocną współpracę w zakresie pozycjonowania serwisu denicler.eu, kampanii reklamowych w Google oraz Facebook Ads. Pracownicy agencji wykazali się dużym profesjonalizmem, zawsze mogliśmy liczyć na ich wsparcie, kreatywne pomysły, sugestie dotyczące optymalizacji serwisu i działań reklamowych w sieci, jak również bardzo szybką reakcję w ustawieniu nowych reklam, zarówno w Google Ads jak i Facebook Ads. Wszystkie kampanie były na bieżąco optymalizowane, a miesięczne, wspólnie założone KPI osiągane.

Monika Nowak E-commerce Manager

DCG S.A. (Denicler.eu)

DCG S.A. (Denicler.eu)

top
Google partner
Skontaktuj
się z nami
x
Lub

Odezwiemy się do Ciebie najszybciej jak to możliwe.