Google partner
(+48) 792 130 054

O nas

Tworzymy, dobieramy i kreujemy najskuteczniejsze rozwiązania, dzięki którym osiągamy zamierzone efekty. Dobieramy narzędzia, budujemy strategie i analizujemy możliwości, które mają zadbać o widoczność marki w Internecie oraz zapewnić jej zyski. Nie lubimy zbędnych procedur.

Specjalizujemy się w marketingu efektywnościowym. Dzięki doświadczeniu naszych specjalistów tworzymy kampanie, które zadowalają naszych nawet najbardziej wymagających Klientów. Nasi eksperci od SEO/SEM mają na koncie wiele ambitnych realizacji. Z kolei nasi wieloletni doświadczeni praktycy Social Media mają za sobą pierwsze w Polsce realizacje optymalizacji kanałów social media dla najbardziej angażujących marek w polskim Internecie (SMO).

Etapy wdrożenia

Analiza

Naszą pracę rozpoczynamy od merytorycznej analizy obecności marki w Internecie. Badamy jej widoczność, opinie internautów, grupę docelową, pozycjonowanie, a także obecność w kanałach social media. Oceniamy jej mocne i słabe strony obecności w Internecie oraz wstępnie wskazujemy obszary, które można zoptymalizować lub zagospodarować.

Strategia

Kolejnym etapem jest stworzenie strategii lub zoptymalizowanie tej obecnej, która będzie spójna z misją i celami marki lub produktu. Ten etap obejmuje dokładne zdefiniowanie afiliacji, grup docelowych, person a także wyboru płatnych i/lub bezpłatnych kanałów sprzedaży i komunikacji z odbiorcami do rozwiązań, które są niezbędne do realizacji uzgodnionego celu.

Wdrożenie

Po akceptacji zaproponowanych przez nas rozwiązań następuje ich płynne wdrożenie. Bieżąca analityka działań za pomocą odpowiednio dobranych narzędzi do monitorowania obecności marki i interakcji podejmowanych przez użytkowników na WWW zapewnia nam ciągłą i skuteczną optymalizację działań emarketingowych i ecommerce w trakcie realizowania strategii.

Bądźmy w kontakcie

Kontakt
Kamil Sztubecki
CEO
(+48) 792 130 054
kamil@roial.pl

Roial Sp. z o.o.
Ul. Hanki Czaki 2 lok. 7
01-588 Warszawa
NIP: 5242827964