Software house

Back End

Jest to warstwa projektu, która nie jest widoczna „gołym okiem” dla Użytkowników. Odpowiada za poprawność logiczną systemu, zapewnia jej techniczne funkcjonowanie, bezpieczeństwo, a także umożliwia integracje z zewnętrznymi aplikacjami.

W ramach programowania (backend developmentu) zajmujemy się tworzeniem, testowaniem i raportowaniem naszej pracy związanej ze stronami, sklepami i aplikacjami. Pracujemy w zespole, który ma opracowane efektywne modele pracy. W projektach stosujemy m.in. metodologię Scrum. Wszystkie dane są bezpiecznie przechowywane i przetwarzane, a hasła zabezpieczone.

Zapewniamy pełny proces wdrożenia – od wykonania kodu, po dokumentację i deployment projektu. Możemy pracować samodzielnie, jak również jako część większego zespołu, na zasadzie Outsourcingu IT.

Specjalizujemy się w pracy z zakresu PHP, SQL, C#. Preferujemy frameworki takie jak Laravel i Symfony, Docker, GIT i standardy W3C, a także narzędzia: Composer i Webpack. Dzięki proaktywnemu podejściu do zleceń i analitycznym umiejętnościom naszego zespołu, oferujemy najlepiej dopasowane aplikacje i strony dla naszych Klientów.

top
Google partner
Skontaktuj
się z nami
x
Lub

Odezwiemy się do Ciebie najszybciej jak to możliwe.