15 minut prawdy, czyli kampania społeczno-edukacyjna „Znikające dzieci”

Kategoria:
15 minut prawdy, czyli kampania społeczno-edukacyjna "Znikające dzieci"

Tym razem znany Youtuber Daniel Rusin – „Reżyser życia”, który ma w zwyczaju poruszać ważne kwestie społeczne w swoich krótkometrażowych filmach, podjął temat depresji wśród młodych ludzi. Czy najnowsza produkcja pt. „Znikające dzieci” otworzy oczy nie tylko rodzicom, czy nauczycielom, ale również rówieśnikom?

Film, który powinieneś zobaczyć

Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Walki z Depresją powstał poruszający film o bardzo powszechnym problemie dzisiejszego społeczeństwa. „Reżyser życia” w 15 minutach przedstawił depresję nastolatki (de facto wzorowej uczennicy) i jej przyczyn, często związanych z kontaktem z rodzicami oraz rówieśnikami. Kwadrans wystarczył.

Materiał „Znikające dzieci” przedstawia, jak narasta załamanie psychiczne młodych ludzi, którzy znajdują się w trudnych sytuacjach oraz, jak często kierujemy własną uwagę w niewłaściwym kierunku, nie dostrzegając tym samym czegoś ważnego. A konsekwencje mogą być nieodwracalne.

W filmie o rodzinnych problemach i dramacie wystąpiły m.in.: Anna Dereszowska (aktorka), Roxie Węgiel (piosenkarka) oraz Weronika „Wersow” Sowa (Youtuberka).

Film szybko poniósł się w sieci i tym momencie „Znikające dzieci” Daniela Rusina mają 3 718 589 wyświetleń na YouTubie jest to numer #1 na Karcie na Czasie.

Bądź pierwszy i oceń ten post!